Mon/Luni, arrival 07.00-07.30 Ashtanga yoga Mysore

Tue/Marti, arrival 07.00-07.30Ashtanga yoga Mysore 

Wed/Miercuri, arrival 07.00-07.30 Ashtanga yoga Mysore

Wed/Miercuri, 19.30 Ashtanga led class

Thu/Joi, arrival 07.00-07.30 Ashtanga yoga Mysore

Sat/Sambata, 08.00 Ashtanga led full primary class

Contributia financiara este de  65 RON/sedinta, 465 RON/ luna IBAN- Zaarour Irene PFA: RO74INGB0000999910203591 (mentionand practica yoga la referinta).Sa nu lasati latura financiara sa va tina departe de aceste clase, discutati cu mine daca sunteti intr-o situatie financiara sensibila!

All classes are held on Dacia street nr 56, Ekam yoga studio, attic (mansarda).

“Moon days” zilele in care nu se practica Mysore style ashtanga (clasa ghidata de miercuri ?i sambata nu este intrerupta):

2024

Wed, May 08/ Thu, May 23

Thu, Jun 06/ Sat, Jun 22

Sat, Jul 06/ Sun, Jul 21

Sun, Aug 04/ Mon, Aug 19

Tue, Sep 03/ Wed, Sep 18

Wed, Oct 02/ Thu, Oct 17

Fri, Nov 01/ Fri, Nov 15

Sun, Dec 01/ Sun, Dec 15

Wed, Dec 31